Respirátor jako součást běžného života

pexels-charlotte-may-UPRAVENO

S pandemií COVID -19 bojujeme již více než rok a zatím to na odložení respirátorů opravdu nevypadá. S velkou pravděpodobností se respirátory nebo roušky stanou již standardem každodenního života jako v asijských zemích. 

S postupným očkováním populace všichni doufali, že nošení roušek nebude již povinné a bude spíše na bázi dobrovolnosti každého člověka. Podle dostupných informací však může dojít k opětovné infikaci člověka, a to i přesto, že byl již plnohodnotně naočkován. Očkování tedy člověka nechrání od nákazy, jak by se mohlo zdát.

Tento nečekaný problém řešil již jeden z nejproočkovanějších států, a to Seychely. Na ostrově bylo proočkováno již 85 % obyvatel, takže se všichni domnívali, že mají vyhráno. Opak je však bohužel pravdou. Tato skutečnost naznačuje, že bude potřeba nosit roušky i přes očkování větší části populace.

Z výše uvedeného vyplývá, že je potřeba se zamyslet nad množstvím jednorázových respirátorů, které populace již spotřebovala nebo v dohledné době spotřebujete. Tím vznikalo a bude vznikat velké množství odpadu. Nebuďte lhostejní k životnímu prostředí a pomozte snížit odpad z jednorázových respirátorů.

Nano technologie jsou jedním z možných způsobů řešení. 3D NANOrouška FFP2/3+ umí řešit nebo eliminovat většinu problémů, které vás při nošení respirátoru obtěžují a zároveň snižuje zátěž pro životní prostředí. NANOroušku FFP2/3 ExpertGel.cz můžete 200+ krát vyprat. Nejedná se o jednorázový způsob ochrany, jelikož ji lze opakovaně použít. Používáním 3D NANOroušky ušetříte 200 ks jednorázových respirátorů. Veškeré informace o 3D NANOroušce naleznete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení