Co všechno 3D NANOrouška umí?

Naše rouška1

3D NANOrouška FFP2/3+ vás chrání před možnou nákazou virem COVID-19, ale to rozhodně není vše!

NANOrouška je vyrobena ze speciálně navržených NANOvláken, které mají více než jednu výhodu. Součástí 3D NANOroušky FFP2/3+ je NANOrouška (kvality FFP2) a také vkládací NANOfiltry (kvality FFP3+). Jaké rozšířené kvality jednotlivé části balení mají?

Začneme samotnou NANOrouškou FFP2

NANOrouška je vyrobena z NANOvláken, které svým vzhledem spíše připomínají textilní materiál. Proto ji nazýváme „rouškou” i když odpovídá kvalitám respirátoru FFP2. Výhodou 3D NANOroušky je univerzální velikost. NANOrouška má upravitelné záušní gumičky. Každý si tak roušku může upravit podle své potřeby a vyhne se nepříjemné bolesti za ušima nebo otlakům na obličeji. NANOrouška je také obohacena o další použitelné a praktické vlastnosti. Jaké to jsou si můžete přečíst níže.

UV CUT

Jedná se o speciálně patentovanou technologii, která umožnuje materiálu NANOroušky odrážet sluneční záření. Díky této vlastnosti dochází k velkému snížení zahřívání samotné NANOroušky slunečním zářením a také chrání vaši pleť před UV zářením.

ANTI-BACTERIAL

Jak už název napovídá, povrch NANOroušky je antibakteriální. Bakterie tak na povrchu nemají šanci. Zabráněním vzniku a dalšího množení bakterií NANOrouška chrání vaši pleť. Přemnožení bakterií v respirátoru nebo roušce může často vést k zanesení pórů pleti a akné. Zároveň také nedojde k přenosu bakterií například na jinou osobu, pokud by došlo k doteku nebo osahání NANOroušky.

ANTI-ODOR

Tato vlastnost zabraňuje prostupu pachů. Je však potřeba upřesnit, že se jedná o zamezení prostup pachu z vašeho okolí k vám. Pokud si NANOroušku například nasadíte po dokouření cigarety je dost možné, že cigaretový zápach ucítíte. Tento zápach bohužel zatím nejsme schopni eliminovat.

COOL FEELING

Chladivý efekt je úzce spojen s UV CUT technologií. NANOrouška se méně zahřívá, je více prodyšná než respirátor kvality FFP2 (cirkulace vydechovaného vzduch a nového kyslíku je snadnější), a to vše je dále podpořeno chladivým efektem. NANOvlákna odvádějí zbytkové teplo což vytváří chladivý pocit.

RESISTAN TO POLLEN

NANOrouška v neposlední řadě odolává pylům. Tuto vlastnost určitě ocení alergici. Nošením NANOroušky v pylové sezoně můžete rapidně snížit své alergické příznaky. Výhodou je také pratelnost NANOroušky. Po příchodu domů lze NANOroušku vyprat a zbavit všech pylových částic které se mohly na vnější část roušky zachytit. Po proschnutí pak můžete NANOroušku znovu použít.

200 TIMES WASHABLE

Její pratelnost je nesporně jednou z největších výhod NANOroušky. Nemusíte již používat jednorázové respirátory a stále dokupovat nové. NANOroušku můžete použít až 200krát. Ušetří tak vaše peněženka a také budete šetřit životní prostředí. Jen pro představu, pořizovací cena 3D NANOroušky FFP2/3+ je od 1,50 Kč za den. Cena jednorázového respirátoru právě na jeden den je od 8 Kč. Za 200 dnů také každý z nás vyhodí 3,6 Kg odpadu z jednorázových respirátorů. Používáním 3D NANOroušky můžete tento odpad snížit na 19g. Jak správně nano roušku prát nebo dezinfikovat si můžete přečíst v dalším článku.

 

Tímto výčtem vlastností to ale stále nekončí. Součástí balení 3D NANOroušky jsou také vkládací NANOfiltry kvality FFP3+. Jaké vlastnosti tyto NANOfiltry nabízejí si můžete přečíst v dalším článku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení