Myšlenkový trust– Hluboký nádech

Dovolím si tvrdit, že se nacházíme v době temna. Společnost a ekonomika prochází extrémními šoky. Děje se to, co popisuje pan prof. Zelený jako metamorfózu v bezprecedentním měřítku. Dochází k obrovským přesunům lidí v rámci jednotlivých trhů práce a dle mého názoru není v současné době k dispozici uspokojivé řešení, jak tuto situaci řešit. Dochází tak k obrovské světové lokalizaci a nastává deglobalizace.

VYZÝVÁM LEGENDY SVÝCH OBORŮ

Mým záměrem je spojovat lidi a pomoci jim v řešení této situace. Veškeré tolik zásadní společenské, ekonomické a bohužel také ekologické dopady vytvářejí obrovský prostor pro růst. Právě ekologická oblast pro nás vytváří rodnou půdu.

PŘÍLEŽITOST PRO ČESKOU REPUBLIKU

Jsem přesvědčen, že je zde neopakovatelná příležitost, jak pozvednout potenciál v České republice.  Máme obrovský potenciál u nás doma vstoupit znovu na výsluní nejen znalostní, ale také technologické a ekonomické světové špičky. Stojí za mnou tým kvalitních lidí, dokonce špiček ve svém oboru a já udělám vše, co bude v našich silách pro pozitivní změny ve společnosti, zejména s ohledem na ekonomiku i ekologické dopady tolik zasažené pandemií. Podle mého názoru je zásadní návrat dětí do škol a zahájení hluboké restrukturalizace ekonomiky postavené na špičkových znalostech a technologiích s vysokou přidanou hodnotou.

SPOJME SÍLY! JE ČAS NA ZMĚNU... A NEBO STRČTE HLAVU DO PÍSKU...?! TO NENÍ MŮJ STYL!

Napište mi HNED TEĎ na orsag(at)avefinance.cz 

Pavel Orság - majitel společnosti

Propojme se na LinkedIN