Myšlenkový trust– Hluboký nádech

Nacházíme se v době, kdy společnost a ekonomika prochází extrémní turbulencí. Odborníci popisují stávající dění jako metamorfózu v měřítku, které jsme dosud nezažili. Dochází k obrovským přesunům lidí v rámci jednotlivých trhů práce a sám nevidím žádné uspokojivé řešení, jak z této situace ven. Vnímám však, že nastává mohutný proces deglobalizace.

Mým přáním a záměrem je proto propojit schopné odborníky a pomoci k řešení této situace. Historicky všechny takto zásadní společenské, ekonomické a bohužel v našem případě i ekologické dopady vytvářejí obrovský prostor pro růst.  

Jsem přesvědčen, že máme na dosah ruky neopakovatelnou příležitost pro ČR znovu vystoupit na výsluní znalostní, technologické a ekonomické světové špičky. Díky navázané spolupráci s experty ve svém odvětví udělám vše, co bude v našich společných silách, pro pozitivní změny ve společnosti, ekonomice i ekologických dopadech současné pandemie. Návrat dětí do škol a zahájení hluboké restrukturalizace ekonomiky postavené na špičkových znalostech a technologiích s vysokou přidanou hodnotou je směr, který aktivně podporuji. Chcete také? Ano, každá změna může být krokem vpřed.

SPOJME SÍLY! Je čas na změnu... a nebo strčíte hlavu do písku...?! Pojďme změnu učinit spolu a odhodlaně.  

Pavel Orság - majitel společnosti

Propojme se na LinkedIN 
nebo mi napište na orsag(at)avefinance.cz